CHEMIK (ž/m)

Náplň práce

  • rozbory povrchových, pitných a odpadních vod zejména separační metody organické analýzy (LC/MS/MS)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání chemického směru, vhodné i pro absolventy
  • pracovitost, pečlivost a spolehlivost
  • znalost AJ (optimálně samostatný uživatel angličtiny - B1,B2)
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • pracovní úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou)
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavou, kreativní a týmovou práci s moderními analytickými technologiemi a s odborníky v oboru organické analýzy, příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost dalšího osobního a odborného růstu
  • zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, indispoziční volno)

Místo výkonu práce

Plzeň

Nástup

K 1. 6. 2024, případně dle dohody

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: nejpozději 30.4. 2024

Firma: Povodí Vltavy, státní podnik

Kontakt: Ivana BAXOVÁ

Místo práce: Plzeň