Chief Operations Officer České Budějovice

Požadujeme:

 Výborná znalost AJ

Ochotu cestovat mezi závody (Evropa)

Prokazatelná praxe na pozici vedoucí výroby ve výrobní společnosti

Výborná znalost řízení provozu, zlepšování, 5S a LEAN

Min.5let zkušenosti na managerské pozici

Skvělé komunikační schopnosti, orientace na výsledek a detaily

Nabídka:

 Služební vůz i pro soukromé použití

 Měsíční bonus na základě plnění stanovených KPI

 Stravenky

 Multisport karta

 Firemní a kulturní akce

Pracovní náplň:

Vedení a zajišťování provozu výroby v závodech ve spolupráci s jednotlivými řediteli závodů

Koordinace výrobních činností ve všech oborech

Zlepšování operačních systémů řízení, procesů a postupů, implementace principů LEAN, 5S

Automatizace a digitalizace procesů

Měření efektivity procesu

Zajištění provozně-výrobních kapacit

Zpracování výrobních dat jednotlivých závodů

Vyhodnocování stavu výroby

Podpora a rozvoj zaměstnanců napříč celou skupinou závodu

Reportování a prezentace výsledků generálnímu řediteli

Účast na veletrzích

Cestování mezi závody společnosti (Evropa, Indie)

Mzda: 80.000-100.000,-  Uvedená vyšší hranice je maximum.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice