Číšník / servírka

Lázně Luhačovice, a. s., s kapacitou 1 300 lůžek patří k největším poskytovatelům služeb v oblasti lázeňství a cestovního ruchu v ČR. Z celkového počtu 13 přírodních minerálních pramenů na území Luhačovic jich spravujeme 10 včetně nejznámější Vincentky. Lázeňská léčba jak nemocí pohybového ústrojí, tak především dýchacích cest je poskytovaná nejen dospělým, ale i dětem. S téměř 600 zaměstnanci se řadíme k významným zaměstnavatelům ve Zlínském kraji.

Hledáte práci, která vás bude bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Staňte se číšníkem nebo servírkou u nás!

Nástup dohodou

Náplň práce:

  • nabídka, servis pokrmů a nápojů
  • dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
  • dohled na bufetové stoly co do úpravy a úplnosti, součinnost s hotelovou kuchyní
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti
  • spolupráce s ostatními úseky hotelu
  • příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou (šikovné zájemce zaučíme do provozů s jednodušším stylem obsluhy)
  • profesionální přístup, samostatnost
  • komunikativnost; příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (trhané směny)
  • pro komerční provozy znalost pravidel a manipulace s pokladní hotovostí
  • přijmeme i šikovné absolventy, maminky po MD

Nabízíme

  • náborový příspěvek 5.000 - 10.000,-Kč, podle zkušeností a praxe
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • možnost zaměstnaneckého ubytování za nízké ceny
  • pracovní dobu v průměru 37,5hod/týden (směny většinou cca 10 hod - trhané)
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce
  • možnost uplatnění v různých typech provozů s různou náročností obsluhy
  • celodenní stravování
  • pracovní oděv který i pereme
  • účast na gastro seminářích pod vedením odborníků
  • firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, slevy u obchodních partnerů a další.)

Firma: Lázně Luhačovice,a.s.

Kontakt: Bc. Michaela Kadlecová
Lázeňské náměstí 436, 76326 Luhačovice

Telefon: +420577682213
+421731402385

Místo práce: Luhačovice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy