CNC BRUSIČ - BRNO | 35-45 000Kč + BENEFITY

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme šikovné kandidáty na pozic CNC BRUSIČE. Máte SOU technického zaměření? Znáte základní měřidla? Přijmeme jak absolventy, tak kandidáty se zkušeností!

Náplň práce

  • obsluha a seřízení CNC brusek
  • tvorba základních programů
  • práce na 3 směny kompenzované skvělým ohodnocením

NABÍZÍME

  • měsíční bonus a pravidelné navyšování mezd
  • příspěvěk na dovolenou a na Vánoce
  • týden dovolené navíc!
  • dotované stravování
  • parkování ihned u firmy
  • finanční bonus za doporučení zaměstnance
  • firemní akce a moderní firemní prostředí
  • příspěvek na dojíždění
  • navýšení mzdy po půl roce a po roce

POŽADUJEME

  • alespoň SOU technického zaměření
  • zkušenosti výhodou
  • ochota učit se

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 42-18-407395

Místo práce: Jihomoravský kraj