CNC karuselář - mzda až 43.300,-Kč čistého měsíčně + ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte práci v malé firmě, kde neplatí složitá byrokracie a kde se věci řeší přímo a rychle? Máte-li chuť na změnu a toužíte po pracovním prostředí, kde je Váš názor skutečně důležitý, pak jste na správném místě!

Nabízíme:

  • - Měsíční čistá mzda až 43.300,- Kč včetně diet (fond prac. doby)
  • - Denní diety 396- Kč
  • - Zajištěné ubytování
  • - Měsíční prémie dle výkonu
  • - Pololetní a roční výkonnostní prémie
  • - Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • - Dvousměnný provoz
  • - Příspěvek na jízdné 1.000,- Kč
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
  • - Možnost týdenní finanční zálohy
  • - Možnost přesčasů
  • - Možnost práce na turnusy
  • - Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • - Práce na plný úvazek, pracovní smlouva nebo možnost na IČO
  • - Stabilní zaměstnání v rodinné firmě
  • - Práce v moderním prostředí

Pracovní náplň:

  • - Obsluha CNC Karusel SKIQ 12

Požadujeme:

  • - Praxi na podobné pozici min. 3 roky
  • - Zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou
  • - Znalost čtení výkresové dokumentace
  • - Znalost používání měřidel

Směny: Ranní - Odpolední, možnost přesčasů

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Noemi Janiczková

Telefon: +420 596 135 337
+420 606 780 380

Kód: 544

Místo práce: Velká Bíteš