CNC OPERÁTOR | centrum BRNA | až 50 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme CNC operátora pro práci v závodě přímo v centru Brna. Pokud máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a jste připraveni pracovat ve 3 směnném provozu, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • obsluha CNC soustruhu s řídícím systémem Sinumerik
  • soustružení dílců, upínání a vyrovnání obráběných dílců, práce za použití hydrostatických lunet
  • čtení a použití technických podkladů
  • určení parametrů řezu a sestavení nástrojů
  • kontrola nástrojů a nastavení, seřízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků
  • udržování technického stavu výrobních zařízení

Lokalita: Brno Židenice (5 min. od hlavního nádraží)

NABÍZÍME

  • zkrácená pracovní doba, nástupní bonus
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravování/ stravenky
  • kafeterie v hodnotě 30 000 Kč/ rok (možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění)
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • multisport karta
  • odborné vzdělávaní, kurzy
  • zázemí silné společnosti!

POŽADUJEME

  • vzdělání technického směru
  • praxe s obsluhou CNC soustruhu s programem SINUMERIK
  • zkušenosti s řezáním a prací s mikrometrem, posuvnými měřidly
  • znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 122-10-407021

Místo práce: Jihomoravský kraj