Dělník ve sklářské výrobě - strojník sklářských zařízení

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do výrobní společnosti hledáme nové kolegy!

Náplň práce

  • Osluha CNC strojů ( nastavování a ovládání výrobních strojů )
  • Zodpovědnost za rozjezd výrobní linky a kvalitu uvolněných výrobků
  • Komunikace s kolegy na dělnických pozicích
  • Práce na směny - nepřetržitý provoz

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • variabilní složka mzdy až 2.500 Kč/měsíc
  • náborový příspěvek
  • odborná školení
  • zákonné příptaky

POŽADUJEME

  • zkušenost s výrobními stroji ( obsluha, nastavování apod. )
  • ideálně vyučení ve strojním oboru ( není však podmínkou )
  • chuť pracovat v nepřetržitém provoze
  • pracovitost, zodpovědnost a samostatnost

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 110-18-400967-8

Místo práce: Ústecký kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy