Dělník ve výrobě

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro našeho klienta, jednoho z předních evropských výrobců vláknocementu, hledáme vhodné kandidáty.

Naše nabídka:

  • orientační hrubá nástupní mzda 27.000,- až 30.000,- Kč/měsíc
  • DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ (oběd nebo večeře za 35 Kč)
  • možnost čerpání záloh
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • možnost ubytování / možnost využití svozového busu ze směru Kladno

Váš profil:

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • SOU vzdělání výhodou
  • práce vhodná zejména pro muže z důvodu manipulace s břemeny

Vaše náplň práce:

  • bandlování střešní krytiny (manipulace a přesun střešní krytiny)
  • obsluha barvící linky
  • práce v nepřetržitém provozu /12ti hodinové směny, 1 den ranní - 1 den noční - 2 dny volno/

Trenkwalder a.s.

Jiří Kroupa

Mobil: +420724500525

Email: j.kroupa@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0t6N000009OLnpQAG

Místo práce: Beroun