DĚLNÍK/ZEDNÍK/ TESAŘ ŽÁRUVZDORNÝCH VYZDÍVEK

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výroba a instalace dřevěného bednění pro odlévání žárobetonu
  • míchání a instalace žárobetonu do bednění
  • pomocné stavební práce (obsluha torkretovacího stroje, míchačky, instalace izolačních desek, izolačních cihel a vláknitých materiálů)

NABÍZÍME:

  • hrubý měsíční výdělek 35 000,- až 48 000,- Kč (dle profese a zkušeností, 170-250 Kč/h)
  • diety při výjezdu do zahraničí (35 - 50 Euro/den, tj. navíc až 1500 Euro/měsíc)
  • diety v ČR (120-290 Kč/den)
  • proplácení přesčasů apod.
  • celoroční zaměstnání
  • zázemí úspěšné a zavedené firmy na trhu
  • 5 týdnů dovolené
  • práce montážního typu po ČR a zahraničí
  • hrazené ubytování na stavbě, doprava služebními auty,
  • roční prémie

POŽADZJEME:

  • Manuální zručnost
  • ochotu pracovat a cestovat
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • výhoda ŘP skup. B a zkušenost s montáží na stavbách

Firma: TEPLOTECHNA DIS s.r.o.

Kontakt: Radomír Janisch
Litovelská 26, 77900 Olomouc

Telefon: 724141451

Kód: Mistr šamotář/zedník

Místo práce: Olomouc

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl