Disponent leteckých přeprav - PRAHA

Freight People je personální agentura, která se zaměřuje na nábor zaměstnanců výhradně v oblasti mezinárodní přepravy, logistiky a dodavatelských řetězců.

Naším klientem je středně velká, zavedená, trvale expandující spediční firma specializující se na logistické služby v oblasti pozemní, letecké a námořní přepravy. Nyní hledají nového kolegu/yni na post disponenta leteckých přeprav.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Koordinace leteckých přeprav – export/import
  • Samostatné zpracování kompletních zásilek od A do Z
  • Komunikace s dopravci, aerolinkami a zahraničními partnery
  • Kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav
  • Cenotvorba, realizace a komunikace s klienty a partnery
  • Běžná denní operativa

POŽADAVKY:

  • Vzdělání v oboru dopravy a logistiky výhodou
  • Praxe v oboru leteckých přeprav (ideálně komplexní znalost celého průběhu přeprav a procesu zpracování od přijetí objednávky až po fakturaci)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s prací na PC, MS Office

CO SE NABÍZÍ:

  • Motivující platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Fixní plat a motivační prémiová složka
  • Benefity: 25 dní dovolené, stravenky, …
  • Stabilní zázemí české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Práce není jednotvárná – u nás se nudit nebudete

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

Praha – Letiště Václava Havla

Firma: Freight People Recruitment CZ

Kontakt: Kamila Zíková

Telefon: +420 778 726 935

Místo práce: Praha