Disponent námořních přeprav

Freight People je personální agentura, která se zaměřuje na nábor zaměstnanců výhradně v oblasti mezinárodní přepravy, logistiky a dodavatelských řetězců.

Naším klientem je mezinárodní společnost specializující se na logistické služby v oblasti pozemní, letecké a námořní přepravy a skladování. Nyní hledají nového kolegu/yni na post disponenta námořních přeprav.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Koordinace námořních přeprav – export/import
  • Samostatné zpracování zásilek
  • Starost o proces od A do Z
  • Komunikace s dopravci, rejdaři a zahraničními partnery
  • Kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav
  • Cenotvorba, realizace a komunikace s klienty a partnery
  • Běžná denní operativa

POŽADAVKY:

  • Vzdělání v oboru dopravy a logistiky výhodou
  • Praxe v oboru námořních přeprav (ideálně komplexní znalost celého průběhu přeprav a procesu zpracování od přijetí objednávky až po fakturaci)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s prací na PC, MS Office

CO SE NABÍZÍ:

  • Motivující platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, home office
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Praha - Ruzyně

Firma: Freight People Recruitment CZ

Kontakt: Kamila Zíková

Telefon: +420 778 726 935

Místo práce: Praha - Ruzyně