Dodavatelský nákupčí s flexibilní pracovní dobou, delší dovolenou než je standar

Pojďte s námi dělat dodavatelského nákupčího pro mezinárodní, stabilní společnost v Klášterci nad Ohří, která je na českém trhu více jak 20 let a s jejiž výrobky se potkáváme každý den a budeme i nadále  transformací produktového portfolia směrem k výrobkům s vyšší přidanou hodnotou.

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení pro které Vás bude u nás bavit pracovat.
  • Zajištěné dotované stravování - z menu, kde si vybere každý.
  • Možnost čerpat volné dny dovolené navíc.
  • Roční bonus k motivaci.
  • Odměny za vaši loajalitu a odpracované roky v naší společnosti.
  • Možnost zapojení do firemních soutěží, které posilují týmový duch, budou Vás bavit a potěší Vás pro Vás připravené ceny.
  • Flexibilní pracovní doba pro vaše pohodlí a efektivitu.

Náplň práce:

  • Aktivně budete vyhledávat a navazovat kontakt s potenciálními novými dodavateli.
  • Zodpovědně povedete jednání s dodavateli, abyste zajistili optimální ceny a porovnali různé nabídky na materiály.
  • Vaší prioritou bude dosahovat finanční úspory při nákupu materiálu, přičemž budete monitorovat trh a aktivně hledat příležitosti ke snížení nákladů.

Požadavky:

  •  SŠ/VŠ vzdělání.
  •  Anglický jazyk na komunikativní úrovni, s německým jazykem jako výhodou.
  • Máte vynikající znalost MS Excelu.

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecitá
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 449735

Místo práce: Jirkov