Brigáda: Svozový specialista, nebo kurýr, ř.p. sk. B, Tachov

Česká pošta reflektuje současný poštovní trh, který se díky rychle se rozvíjejícím technologiím neustále mění, a přizpůsobuje tomuto trhu zaměření svých podnikatelských aktivit, které přinášejí nové výzvy v oblastech produktového marketingu, IT technologií, logistiky, projektového řízení apod. Odštěpný závod ICT služby je společností, která má za cíl dodávat a zajišťovat rozvoj a provoz systémů informačních a komunikačních technologií(ICT), poskytovat služby spojené s dodávkou, rozvojem a provozem ICT, koordinovat činnost a řídit kvalitu ICTslužeb a řídit infrastrukturu ICT služeb využívaných veřejnou správou.

Jste za volantem jako doma? Vyznáte se na Tachovsku? Pak jinou brigádu už nehledejte!

Náplň práce:

  • Rozvoz a svoz zásilek z napojených pošt a balíkoven.
  • Svoz zásilek od hromadných podavatelů a rozvoz zásilek do firem.
  • Obsluha výdejních boxů.
  • Doručování balíkových zásilek také klientům (u kurýra).
  • Pracovní doba dle domluvy.

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • Spolehlivost, odpovědnost, dochvilnost a samostatnost.
  • Dobrý zdravotní stav (práce s břemeny).
  • Průkaz strážného výhodou

Nabízíme:

  • Odměnu odpovídající Vámi odvedené práci s výplatou na den přesně.
  • Spolupráci formou DPP nebo DPČ.
  • Směny podle domluvy.
  • Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru.
  • Práci ve férovém týmu.

Kontakt:

paní Lenka Packanová, vedoucí oddělení v provozu

tel.: +420 734 876 370

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám!

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Pokročilá

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Česká pošta, s.p.

Kontakt: Jan Lukáš

Telefon: +420 733 782 654

Kód: 1638603987

Místo práce: Tachov