DTP grafik Praha

I reklama má svou tvář! Více informací na www.ceskemodelky.cz

Náplň práce: Grafická výroba brand materiálů automotiv ( branding,vizualizace,plachty.bannery,billboardy, vizitky apod.)Spolupráce a komunikace s agenturami a dodavateli.Případné grafické vizualizace ve 3D (není podmínkou)

Nabízíme:Zajímavou a dynamickou pracovní pozici v prostředí neustálého růstu

Možnost osobního i profesního rozvoje a dalšího vzdělání Motivující pracovní prostředí a příležitost spolupracovat s profesionály ve svém oboru

Dobré finanční ohodnocení a benefity

Ve zdravém těle zdravý duch - proto Vám přispějeme na Multisport kartu

Nástup možný ihned nebo dle dohody

5 dnů dovolené navíc

Pokud Vás tato příležitost zaujala, zašlete svůj životopis v ČJ společně s vaším portfoliem.

Firma: Radek Ahne

Kontakt: Radek Ahne
Dopraváků 723/1, 184 00 Praha - Dolní Chabry

Místo práce: Praha 8

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy