Editor DTI (dopravní a technické infrastruktury)

Společnost poskytující služby v oblasti správy a údržby silnic, světelné signalizace, veřejného osvětlení, mostů či kolektorů.

Náplň práce:

  • Řídí práce s daty DTI v pasportech GIS u společnosti
  • Spolupracuje se správcem GIS, provádí exporty dat do DTM kraje, provádí importy dat převzatých z DTM kraje
  • Řeší a zabezpečuje správnost a aktuálnost dat DTI v DTM kraje a v pasportech GIS v rámci společnosti
  • Zajišťuje pravidelné aktualizace mapových podkladů, dat z katastru, update, upgrade software GIS ve spolupráci se správcem GIS
  • Připravuje data z pasportů pro JVF, importy a exporty dat do JVF, do pasportů
  • Kontroluje předávaná data od dodavatelů

Požadavky:

  • VŠ  nejlépe v oboru geoinformatiky
  • Znalost práce s CAD software, Microstation v.8 a vyšší
  • Samostatná práce, ale také v týmu, dobré komunikační schopnosti, konzultantské a analytické schopnosti
  • Znalost platné legislativy, norem a metodik

Praxe: minimálně 5 let v oblasti informatiky a GIS

Nástup: ihned nebo dle domluvy, doba určitá 1 rok - s možností prodloužení

Nabízíme:

  • další mzdové benefity
  • kvalitní zázemí solventní a úspěšné společnosti, seriózní jednání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy a školení

Firma: Ostravské komunikace, a.s.

Kontakt: Lucie PASTRŇÁKOVÁ
Novoveská 1266/25, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Telefon: 595621432

Místo práce: Ostrava Mariánské Hory