Ekonomický ředitel /ka - technické zaměření

Menší společnost patřící mezi lídry v oboru nabízí kariérní příležitost na vrcholové manažerské pozici s výrazným vlivem na chod celé společnosti.Hledáme schopného kandidáta se vzděláním ekonomického nebo technického směru a schopnosti podílet se na finančním řízení společnosti, a zároveň se zkušenostmi s řízením lidí a procesů v oblasti stavebnictví nebo strojírenství.

Požadujeme:

VŠ ekonomického směru nebo technické zaměření (stavební, strojní)

Praxe na obdobné pozici

Znalost cizího jazyka (angličtina, ruština) na komunikativní úrovni výhodou

Orientace na cílové řízení

Zkušenosti s ekonomickým řízením projektově orientované organizace výhodou

Zkušenosti s vedením týmu lidí, osobní přístup

Samostatnost, koncepčnost, aktivita, morální stabilita, důvěryhodnost, loajálnost

Připravenost navrhnout a zavést controllingový a reportingový systém

Znalost procesů personálního řízení

Ochota k cestování (ŘP sk.B), časová flexibilita, loajalita

Přímé řízení - osobní přítomnost na pracovištích podmínkou

Praxe s firemními informačními systémy (Qi výhodou)Znalost práce s kancelářským software na odpovídající úrovni (komunikace, prezentace, tabulky, textový editor)

Pracovní náplň:

Odpovědnost člena vrcholového vedení za realizaci strategie společnosti v oblasti ekonomického a personálního řízení

Odpovědnost za přípravu podnikatelského plánu společnosti

Metodika a stavba kalkulací v souladu s podnikatelským plánem, průběžný controlling procesů společnosti, vyhodnocování ekonomických údajů a reporting s návrhy opatření s cílem kontinuálního zlepšování v řízení výkonů a nákladů

Řízení projektového financování a cashflow

Zastřešení ekonomického a personálního úseku

Reporting vrcholovému vedení společnosti

Zodpovědnost za strategii, vedení a výsledky svěřené divize

Zodpovědnost za dodržování rozpočtu divize

Budování, vedení, podpora a motivování pracovních týmů

Nabídka:

Nabízíme vrcholovou manažerskou pozici v menší společnosti s výrazným vlivem na její chod

Práce v stabilní společnosti, patřící mezi lídry v oboru v ČR a SR

Odpovídající platové ohodnocení

Mobilní telefon, notebook, vozidlo pro soukromé účely

Pružná pracovní doba, dovolená 5 týdnů a další firemní benefity

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Mzda ke jednání dle zkušeností cca 80.000,-

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Pardubicko