ELEKTRIKÁŘ | CHOCEŇ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledá se ELEKTRIKÁŘ, nástup možný IHNED!

Máš zkušenosti v oblasti slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení? Nevadí Vám práce ve 3 směnném provozu?

Tak se přidej k NÁM!

Co bude tvá náplň práce?

  • Zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky
  • Řešení aktuálních havárií ve výrobě
  • Provádění pravidelné údržby
  • Účast při modernizaci a vylepšování strojů

NABÍZÍME

  • Bonusové příplatky
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního a odborného růstu
  • Možnost zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth
  • Bezplatná autobusová doprava firemním autobusem

POŽADUJEME

  • Min. SOU elektrotechnického směru §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
  • Praxe v oboru výhodou
  • Práce ve vícesměnném provozu

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 110-9-399220-10

Místo práce: Pardubický kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy