ELEKTRIKÁŘ/ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 50.000 Kč)

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Údržba strojů a zařízení ( lisy FAGOR, automatické a robotické linky)
  • Oprava zařízení a strojů
  • Diagnostika strojů a zařízení
  • Odstraňování elektro závad
  • Kontrola platnosti potřebných revizí a instalací

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI JSOU POTŘEBA:

  • Vyučení v oboru elektro
  • Předchozí praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
  • Znalost hydrauliky a pneumatiky velkou výhodou
  • Platné osvědčení k práci s elektrikou dle NV č. 194/22 § 6,7 (dříve Vyhláška 50) / SLABOPROUD
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zajímavou práci v dynamicky rostoucí společnosti se zázemím japonských vlastníků (skupina Teijin)
  • Pracovní poměr na dobu NEURČITOU
  • Nástup IHNED
  • BENEFITY: 5 týdnů dovolené, Stravenky v hodnotě 150,- Kč za každý odpracovaný den, Slevu na produkty O2, Unicredit Bank, Vstupenky do KD Milovice, příspěvek na E-Benefit kartu / Multisportkartu / penzijní / životní pojištění, 50% příspěvek zaměstnavatele na pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní prémie, káva na pracovišti zdarma
  • Bonusy za přivedení nového kolegy 10.-20.000 Kč (patronace)
  • Náborový příspěvek 50.000 Kč

Chcete se stát součástí naši společnosti, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi spojíme.

Firma: Teijin Automotive Technologies Czech s.r.o.

Kontakt: Miloslava KAVANOVÁ
Topolová 810, 289 24 Milovice

Telefon: 601123148

Místo práce: Milovice