Elektrikář - Holice

Požadujeme:

SOU/SŠ v oboru elektro

praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok

platnou vyhlášku 50/78, §6

uživatelskou znalost práce na PC

zkušenosti se SIMATIC výhodou

Ochota a schopnost pro zvedání břemen nad 25 kg.

Pracovní náplň:

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba elektrických zařízení, opravy a údržba výrobních linek a elektrozařízení, provozní elektroinstalace. Součástí náplně práce je i občasný záskok na výrobní lince.

Nabídka:

příjemné a klidné pracovní prostředí

zázemí stabilní společnosti

zaškolení

možnost profesního růstu

zdarma pracovní oděv a nápoje na pracovišti

benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Holice