ELEKTRIKÁŘ | JIHLAVA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jste zkušeným ELEKTRIKÁŘEM? Máte platné osvědčení dle Vyhlášky 50 (min. §6)?

... Nebo jste juniorním kandidátem s Vyhláškou a elektro školou?

Máme možnost pro Vás i Vás! :)

Do stabilní společnosti na Jihlavsku hledáme nového kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘE!

Náplň práce zahrnuje

  • Údržbu a opravy elektrických zařízení včetně elektroniky a softwaru
  • Pravidelné preventivní kontroly
  • Účast na plánovaných odstávkách a opravách výrobní linky
  • Přípravu náhradních dílů

NABÍZÍME

  • Bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
  • Možnost firemního ubytování
  • Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
  • Dotované závodní stravování
  • Sick days
  • Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky
  • STABILNÍ ZAMĚSTNAVATEL / MIMO AUTOMOTIVE VÝROBA

POŽADUJEME

  • Vyučení či maturita v oboru elektro
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 nebo vyšší
  • Praxe výhodou ale ne podmínkou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 138-10-406236-1

Místo práce: Jihlava

Poznámka: vhodné pro absolventy