Elektrikář /ka Trhové Sviny

Požadujeme:

  • Střední vzdělání s výučním listem v oboru
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu s pohotovostmi

Nabídka:

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na stravování

25 dní dovolené

13. plat

Multisport karta

Využití mobilního tarifu pro rodinu

Příplatek za odpolední směnu 7 Kč / hod.

Příjemné a čisté pracovní prostředí

Odměny při pracovním výročí či životním jubileu

Příspěvek na penzijní připojištění

Odměna za plnění výrobního plánu max. 1000 Kč / měsíc

Pracovní náplň:

  • Samostatné práce a dílčí i celkové řízení prací při výrobě, montážích, rekonstrukcích, opravách, kontrolách, seřizování, údržbě a obsluze elektronických výrobků a zařízení, elektrických slaboproudých zařízení, sdělovacích a měřicích zařízení, výrobků a zařízení měření, regulace a automatizace technologických procesů
  • Provádění revizí tj. 230 V a 400 V přenosné
  • Montáž a odzkoušení řídicích obvodů a ovládacích prvků
  • Montáž a oživování slaboproudých obvodů, elektronických prvků
  • Sestavování, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů spotřební elektroniky, automatizační, organizační a výpočetní techniky
  • Provádění oprav, údržby, seřizování, renovace a montáže elektronických zařízení
  • Měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení, diagnostika závad
  • Instalování, diagnostika a opravy metalických, optoelektronických a bezdrátových přenosových systémů
  • Montáž, rekonstrukce, údržba, opravy a seřizování automatizovaných systémů řízení technologických procesů a elektrických zařízení nn
  • Vedení příslušné provozní dokumentace
  • Odborné práce ve výrobě elektronických prvků a sestav
  • Provádění údržby komplexu slaboproudých zařízení
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Trhové Sviny