Elektrikář ve výrobě - 45 - 55 tis Kč

Wellpack je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu služeb ve výrobě a v logistice – nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Pro naši spolupracující firmu hledáme "zlaté české ručičky". Jedná se o práci v moderní hale v Rudné u Prahy. Baví vás montáž elektro zařízení, poradíte si výkresovou dokumentací, případně vás zajímá i servis strojů? Jste manuálně zruční a zvládnete pracovat podle návodu? Třeba hledáme právě vás.

Náplň práce:

  • elektro-mechanická montáž zařízení podle výkresové dokumentace,

  • montáž elektro a pneumatických rozvaděčů,

  • konfigurace komponentů - frekvenční měniče, čidla apod.

Požadujeme:

  • SOU/SOŠ strojní nebo elektro nebo zkušenosti v oboru,

  • manuální zručnost,

  • oprávnění v elektro oboru vyhláška 50 §5,

  • znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace,

  • zodpovědný a proaktivní přístup k práci,

  • ŘP sk. B,

  • angličtina nebo němčina výhodou.

Nabízíme:

  • práci na HPP s odpovídající a pravidelnou mzdou,

  • 5 týdnů dovolené,

  • volno za napracované hodiny, občerstvení na pracoviššti a další.

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Růžičková

Telefon: 607806912

Místo práce: Nučice