ELEKTRO PROJEKTANT (45-55.000 KČ + AUTO)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte elektro vzdělání, vlastníte vyhlášku 94/2022 Sb - §7 a umíte pracovat v AutoCAD? Skvělé! Zašlete životopis a pracujte jako

Náplň práce

  • technické kreslení v AutoCAD
  • příprava projektů a cenové nabídky
  • technický dozor na stavbách
  • oživování a programování
  • tvorba dokumentace
  • obchodní činnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • kurzy a školení
  • bonusy a prémie
  • nástup IHNED
  • lokalitu: Vysoké Mýto

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • platná vyhláška dle NV 194/2022 Sb - §7
  • znalost kreslení v AutoCAD
  • znalost písemné angličtiny
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, pečlivost, spolehlivost
  • ochota cestovat

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Bc. Marie Pomykalová

Telefon: +420 739025261

Kód: 56189

Místo práce: Pardubický kraj