ELEKTRO SERVIS ČR A ZAHRANIČÍ AŽ 64.000KČ

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máš chuť se profesně posunovat a přitom mít i možnost cestovat do zahraničí? Hledáme kolegy do teamu elektro servisáků. Ideálně máš elektro vzdělání nebo podobné. Vyhlášku 50 pomůžeme i obnovit - zajistit. Máš už zkušenosti se servisem a zapojováním elektro zařízení a s montážemi - co neumíš Tě naučíme! Hlavní je chuť se učit a dynamika do práce. Pokud máš nějakou tu zkušenost s automatizací tak ideál!

Pošli svůj životopis pro více info!

Náplň práce

  • Zapojování a servis elektro zařízení
  • Komunikace s klienty řešení závad
  • Spolupráce s kolegy
  • Výjezdy do zahraničí a po ČR

Nabízíme

  • Profesní posun a vzdělávání - kompletní zaučení
  • Zajímavé odměny , cestování po Evropě
  • 5 týdnů dovolené + Sickdays
  • Jazykové kurzy
  • Výhodné mobilní tarify
  • Školení a vzdělávání
  • Místo práce: Brno venkov, ČR, Evropa

Požadujeme

  • Ideálně SOU elektro nebo technického směru
  • Platná vyhláška 50 - pomůžeme obnovit
  • Zkušenosti se servisem a mechanikou, zapojováním elektrických zařízení popř. automatizace - super výhoda!
  • Aktivní řidič ŘP B
  • Ochota několika denních výjezdů po ČR i zahraničí
  • Chuť se učit a zdokonalovat - co neumíš Tě naučíme!

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Malinská

Telefon: +420 775787242

Kód: 56223

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov