ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ (37-50.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Už za sebou máte nějakou praxi v oboru elektro?Máte vyhlášku 194 a §6? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět a pošlete svůj životopis!

Do stabilní výrobní společnosti hledáme novou posilu na pozici

Náplň práce

  • Prevence a údržba strojů a zařízení
  • Čtení technické dokumentace
  • Řešení akutních poruch ve výrobě
  • Drobné úpravy výrobního zařízení dle požadavků
  • Práce v nepřetržitém provoze

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 194 Sb. §6
  • Praxi z výrobní společnosti
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Hana Havlíčková

Telefon: +420 775474385

Kód: 49985

Místo práce: Vysočina