Elektromechanik m/ž dvousměnný provoz - Český Krumlov

Požadujeme:

Min.vyučen (elektro zaměření)

Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou

Ochota pracovat ve 2 směnném režimu

Pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost

Nabídka:

13. mzda

Prémie ke mzdě

Odměny a příplatky za přesčasovou práci nad rámec ZP

Příspěvek na dojíždění

Závodní stravování zdarma, stravenky

Příspěvek na penzijní a životní pojištění po zkušební době

Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)

Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500,- Kč/rok

Pracovní náplň:

Odpovědnost za samostatné a kvalitní provádění činnosti elektro údržby.

Provádění oprav a údržby budov a zařízení.

Komunikace a aktivní spolupráce s pracovníky ostatních oddělení při řešení problémů.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Český Krumlov