ELEKTROMECHANIK | HRÁDEK NAD NISOU

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte praxi s údržbou strojů? K tomu máte aktivní vyhlášku č. 50 § 6?

Tak to hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Kontrola a údržba elektrických/strojních zařízení (např. tlakových licích strojů a ostřihovacích lisů
  • Odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách
  • Provádění preventivních kontrol strojů a zařízení
  • Orientace v elektrických plánech

NABÍZÍME

  • bonus za plnění hospodářského výsledku
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonus za odpracované roky
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • stravování ve směnách i o víkendu

POŽADUJEME

  • SOU technického zaměření
  • znalost technické dokumentace (čtení a porozumění)
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • technické znalosti a myšlení
  • týmový hráč

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 110-10-401888-8

Místo práce: Hrádek nad Nisou