ELEKTROMECHANIK | LIBEREC

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme zkušeného ELEKTROMECHANIKA! Máte vyhlášku 50/78 Sb. §6 a praxi v automobilovém průmyslu na pozici elektrikáře?

Náplň práce

  • zodpovědnost za neprodlené odstranění závady/poruchy stroje
  • preventivní a prediktivní údržba strojů dle TPM manuálu
  • spolupráce s oddělením výroby a logistiky
  • vedení evidence v elektrozařízení a zajištění externí odborné revize všech používaných zařízení
  • zajíštění evidence provedených oprav a jinýh zásahů do parametrů strojů
  • spolupráce s technikem BOZP a PO

NABÍZÍME

NABÍZÍME

  • plnohodnotné zaškolení
  • motivující pracovní a finanční podmínky
  • měsíční příplatky 3000 Kč
  • dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • věrnostní bonusy

POŽADUJEME

  • SŠ s maturitou nebo SOU s elektrotechnickým zaměřením
  • 5 let praxe v automobilovém průmyslu
  • praxe na pozici elektrikáře
  • ochota pracovat na směny

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 110-10-400605-8

Místo práce: Liberec