ELEKTROMECHANIK | PLZEŇ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Přijmeme ihned Elektromechanika, zkušeného i absolventa

Náplň práce Elektromechanika

  • příprava součástek (tělesa, parní potrubí, apod.)
  • instalace elektromagnetických bezkontaktních snímačů
  • práce s technickými výkresy
  • výjezdy po ČR i do zahraničí

NABÍZÍME

  • dovolená 5 týdnů
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní pojištění

POŽADUJEME

  • SOU nebo SŠ v oboru
  • vyhláška 50/5
  • orientace v technické dokumentaci
  • ochota cestovat v rámci ČR + zahraničí

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (A1 - začátečník)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 109-9-404991-1

Místo práce: Plzeňský kraj

Poznámka: vhodné pro absolventy