Elektromechanik - 3 směny, víkendy volné

Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti na českém i zahraničním trhu? Líbí se vám v rychle se měnícím prostředí, kde každý den přináší nové výzvy? Rádi byste se podívali pracovně do zahraničí? Ve společnosti Wellpack jsme hrdí na to, že můžeme pracovat po boku největších nadnárodních společností v oblasti logistiky a nabízet nejen jim rozmanité portfolio služeb od skladování, outsourcingu, logistiky, mytí obalů až po distribuci zboží. Věříme, že náš růst je dílem naší otevřené, přátelské atmosféry, kde lidé mohou být sami sebou a úspěch je po zásluze odměněn.

Pro spolupracující firmu, která se zabývá výrobou cukrovinek hledáme nové kolegy na pozici Elektromechanik.

Pracovní náplň: údržba výrobních linek, opravy - elektro, mechanika, servis výrobních zařízení.

Požadujeme: oprávnění v elektro oboru (vyhláška č. 50 §6), zkušenosti s údržbou výrobních strojů, základní znalost v oblasti automatizace, ochotu pracovat ve směnném režimu.

Nabídka: nástup možný dle dohody, finanční ohodnocení dle zkušeností.

Firma: WELL PACK s.r.o.

Kontakt: Jana Růžičková

Místo práce: Petřvald

Poznámka: vhodné pro absolventy