Elektromontér - měsíční čistá mzda až 37.000,- Kč + ubytování - víkendy volné!

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte zkušenosti z oblasti elektra? Hledáte práci s volnými víkendy? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!

Nabízíme:

  • - Měsíční čistá mzda až 37.000,- Kč včetně diet a prémií
  • - Denní diety 333,- Kč
  • - Zajištěné ubytování s příspěvkem
  • - Příplatek za odpolední směnu
  • - Prémie až 4.500,- Kč měsíčně
  • - 25 dní dovolené
  • - Příspěvek na dopravu
  • - Možnost přesčasů
  • - Možnost týdenních záloh
  • - Závodní stravování
  • - Možnost kariérního a mzdového růstu
  • - Odměna za doporučení zaměstnance!
  • - Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • - Pravidelný kontakt s naším koordinátorem

Pracovní náplň:

  • - Montáž a sestavování komponentů slaboproudých elektrických zařízení
  • - Zapojování nízkonapěťových elektrických prvků
  • - Měření elektrických veličin a parametrů

Požadujeme:

  • - Dokončené střední odborné vzdělání - v elektro oboru výhodou
  • - Znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou = osoba poučena dle zákona 250/2021 Sb. § 19
  • - Praxi na obdobné pozici

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 190

Místo práce: Hranice