Elektromontér, stavební dělník

Akciová společnost Ostravské komunikace byla založena v roce 1998. Hlavní činností společnosti je především správa a údržba komunikací, jejich příslušenství a mostů a dopravního značení. Předmět činnosti Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej Silniční motorová doprava nákladní Silniční motorová doprava osobní Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení Výroba rozvaděčů nízkého napětí a baterií, kabelů a vodičů Zámečnictví Opravy silničních vozidel Pronájem movitostí a nemovitostí včetně služeb Provoz parkovacích automatů Inženýrská, technická, plánovací a poradenská činnost v oblasti silniční dopravy Inženýrská činnost ve výstavbě Projektová činnost ve výstavbě Údržba veřejné zeleně Úklidové práce vnější – zimní a letní údržba komunikací Správa veřejného osvětlení, kromě příloh zák. č. 455/91 Sb. Technická činnost v dopravě Reklamní činnost a marketing

Náplň práce:

  • Práce ve výškách, obsluha plošin
  • Vazačské práce, kabelové spojky

Požadavky:

  • ÚSO nebo vyučen v oboru elektro, silnoproud
  • Praxe v oboru
  • Vyhláška původně 50/1978 Sb., § 5 a vyšší nebo nově NV 194/2022 Sb.
  • Řidičský průkaz skupiny B/C
  • Vazačský, strojnický průkaz aj. výhodou – u nás možnost doškolení
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost, pracovní samostatnost a zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, schopnost pracovat v kolektivu

Praxe: praxe výhodou

Nástup: dle domluvy, doba určitá 1 rok - s možností prodloužení

Nabízíme:

  • náborový příspěvek až 45.000 Kč
  • kvalitní zázemí solventní a úspěšné společnosti, seriózní jednání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 dnů dovolené navíc
  • závodní stravování
  • vzdělávací kurzy a školení

Firma: Ostravské komunikace, a.s.

Kontakt: Lucie PASTRŇÁKOVÁ
Novoveská 1266/25, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Telefon: 595621432

Místo práce: Ostrava Mariánské Hory

Poznámka: vhodné pro absolventy