ELEKTROÚDRŽBÁŘ | LIBERECKO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš vzdělání technického směru a máš znalost ve čtění technické dokumentace? Jestli ano, tak se mi ozvi!

Náplň práce:

  • obstarávání preventivní, diagnostické a nápravné údržby na zařízení budov a venkovních prostor
  • instalování nových zařízení v rámci závodu
  • zajištění optimálního nastavení a seřízení zařízení s cílem dosáhnout jejich plynulého chodu dle požadavků výroby

NABÍZÍME

  • kafeterie 600 Kč/ měsíčně
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • odměny za pracovní výročí
  • roční bonus za splnění cílů
  • výhodnější volání
  • zdravotní péče a rehabilitace
  • a další.

POŽADUJEME

POŽADAVKY:

  • vzdělání technického směru
  • znalost technické dokumentace
  • zkušenost v oblasti údržby budov
  • vyhláška č.50/1978 Sb. §6?
  • získávání znalostí z mezioborových činností

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 110-18-400346-9

Místo práce: Liberec

Poznámka: vhodné pro absolventy