ELEKTROÚDRŽBÁŘ | 1 SMĚNA | náborový příspěvek

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme zkušeného a spolehlivého elektroúdržbaře, který se připojí k našemu týmu v jednosměnném provozu. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektroúdržby a s údržbou CNC strojů, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • diagnostika a oprava závad na strojích
  • nápravná opatření a odhalování zdrojů problémů
  • práce s technickou dokumentací

NABÍZÍME

  • skvělá mzda a benefity navíc (čtvrtletní prémie 6-8 tis, výroční bonusy, aj.)
  • náborový příspěvek 60 000
  • stravenky v hodnotě 165 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 směnný provoz, jen 1x týdně odpolední!

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • alespoň základní znalost údržby strojů - min 6 měsíců praxe
  • vyhláška 50
  • ochotu učit se nové věci
  • zodpovědnost, samostatnost

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 122-10-407023

Místo práce: Jihomoravský kraj