Elitní obchodník - MOST 40.000 - 60.000Kč

Baví vás komunikovat po telefonu?

Řešíte rádi přání a požadavky zákazníků?

Dokážete svým mluveným projevem zaujmout a vzbudit nadšení?

Reprezentujete rádi výrobky o jejichž kvalitě jste sami přesvědčeni?

Baví vás mít možnost ovlivnit výši svého příjmu?

Náplň práce:

  • Telefonický kontakt se zákazníky či potencionálními zákazníky v sektoru B2B/B2C
  • Aktivní nevolávání klientů
  • Práce s firemní databází stávajících i nových klientů a s CRM systémem
  • Účast na obchodních jednáních a firemních poradách

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a dovednosti
  • Schopnost navázat vztah po telefonu
  • Umět pokládat otázky ale i naslouchat
  • Český či slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Přirozená inteligence

Nabízíme:

  • Fix 36 000,- + NEOMEZENÉ bonusy a provize
  • Profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné)
  • Vstupní 14 denní školení, po kterém dostaneš 10 000Kč
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Služební telefon
  • Nástup možný ihned

Firma: Broker Investment, s.r.o.

Kontakt: Iveta Hermanová Czech Capital Invest
Korunní 810/104, 10100 Praha 10

Telefon: 774128528

Místo práce: Most

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl