EMBEDDED C DEVELOPER (65 - 75.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zkušenosti s embedded zařízeními a programováním C? Hledáte novou pracovní příležitost? Rádi byste pracovali s nejnovějšími technologiemi a podíleli se na vývoji elektronických zařízení, pro senzory, řídící desky? Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici

Náplň práce

  • Návrh SW pro jednočipové procesory.
  • Návrh testovacích aplikací pro PC.
  • Optimalizace a testování vyvinutého SW.
  • Spolupráce s kolegy SW i HW.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost využití přístupu nových technologií.
  • Možnost občasného home office.
  • Příspěvek na stravování.
  • Vzdělávací kurzy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Teambuildingy/firemní akce.
  • Možnost profesního růstu.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy).
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ elektro nebo IT.
  • Znalost C.
  • Znalost prostředí LINUX výhodou.
  • Znalost CAN, Ethernet.
  • Komunikativnost, zodpovědnost a týmová spolupráce.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Petr Hykel

Telefon: +420 775787062

Kód: 39148

Místo práce: Pardubický kraj