EMBEDDED DEVELOPER | full remote

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš již zkušenosti s vývojem embedded systémů? Nebo jsi absolventem VŠ se zaměřením na IT nebo elektro a rozhlížíš se po novém uplatnění? Komunikace v angličtině ti nedělá žádný problém?

Nabízíme práci pro zahraniční společnost, kde budeš mít možnost pracovat na projektech vyvíjející komunikační stacky pro aplikace. Využiješ zde i své znalosti sítí a komunikačních protokolů.

Jak bude vypadat pracovní náplň?

  • návrh a vývoj embedded systémů
  • analýza požadavků zákazníka
  • vývoj a testování kódu
  • spolupráce s architekty a projektovými manažery při návrhu systému

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • sick days - 2 dny
  • roční bonus
  • FlexiPass - roční příspěvek 14 558 Kč
  • flexibilní pracovní doba (core 10:00 - 14:00)
  • home office (i full remote)
  • stravenky ve výši 116 Kč

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT nebo elektro
  • znalost embedded vývoje v C/C++
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi
  • ideálně znalost sítí a TCP/IP protokolů

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 542 424 521

Kód: 16-16-406941

Místo práce: Jihomoravský kraj