EMBEDDED SW TEST ENGINEER

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici EMBEDDED SW TEST ENGINEER. Pokud máte komunikativní angličtinu, zkušenosti v automotive na této pozici, dejte nám o sobě vědět.

Pracovní náplň

  • Vývoj a provádění testů na úrovni softwarového systému, modulů a jednotek pro softwarové komponenty blízké hardwaru
  • Definice testovacích specifikací a strategií na základě systémových a softwarových specifikací
  • Vývoj testovacích nástrojů potřebných k provádění integračních nebo systémových testů
  • Kontrola kódu, analýza problémů a odpovídající ladění
  • spolupráce v mezinárodním týmu

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

POŽADUJEME

  • bakalářské nebo VŠ vzdělání
  • velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - komunikace s kolegy v zahraničí
  • zkušenost v automotive na obdobné pozici
  • zkušenosti s testováním softwaru a odpovídajícími nástroji
  • zkušenosti s programováním v C

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 595 131 777

Kód: 4-16-403325-6

Místo práce: Ostrava