ESG ADVISORY ANALYTIK (M/Ž)

Pro našeho klienta, nově vznikající ESG tým, který se věnuje poradenství v oblastech reportingu udržitelnosti, sběrem souvisejících dat, výzkumem a analýzami, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na juniorní pozici ESG Advisory Analytika, který bude pomáhat klientům s implementací současných Evropských nařízení v oblasti udržitelnosti.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za zajištění a zpracování základních analytických údajů jako jsou: Podklady pro uhlíkové účetnictví (množství zboží, nakoupeného materiálu, spotřebované energie,)
  • tvorba a sestavení dotazníků dle zadání na platformě jako je MS Forms, Typeform a další…
  • rozesílání a vyhodnocování klientských dotazníků v rámci Stakeholders engagement;
  • pravidelná komunikace s týmem klienta při zajištění ostatních nefinančních dat
  • po zapracování tvorba a plnění samotných nefinančních reportů u již prověřených klientů

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (minimálně bakalářský titul) se zaměřením na životní prostředí, udržitelnost, či jinou související oblast
  • znalost angličtiny pro porozumění různým metodikám v AJ
  • velmi dobrou schopnost práce v MS Excel, Planner, Forms, One Note a nebát se práce s větším množstvím dat
  • analyticky orientovanou, systematickou, svědomitou a odpovědnou osobnost se zájmem o cíle a zásady ESG
  • výhodou bude předchozí zkušenost s platformami pro automatizaci (MS Power app, Make.com a jiné), pro virtuální práci např.: Miro.com a znalost práce s API
  • dále vám pomohou i jakékoliv zkušenosti se zpracováním dat přímo podle metodik Greenhouse Gas Protocol, Science Based Targets iniciative, Carbon Disclosure Project, ISO 14064, ISO 14067

Nabízíme:

  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou
  • mzdové ohodnocení od 40 000 Kč
  • možnost rychlého karierního růstu na pozici ESG Managera
  • firemní benefity
  • místo výkonu práce v kancelářích na Praze 1 - Těšnov

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha 1 - Těšnov

Poznámka: vhodné pro absolventy