FARMACEUTICKÝ ASISTENT/KA - BEZ VÍKENDŮ (35 - 38.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte vzdělání v oboru Farmaceutický asistent? Poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Jste komunikativní a chcete pracovat ve společnosti, která nabízí nespočet benefitů, volné víkendy a svátky?

Pak hledáme právě Vás!

Do stabilní, moderní společnosti hledáme posilu na pozici

Náplň práce

  • odborné poradenství zákazníkům
  • vedení administrativy spojené s chodem lékárny
  • aktivní účast na různých projektech v rámci lékárny
  • výdej léků bez předpisu

Nabízíme

  • moderní zázemí stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • volné víkendy, svátky a osmihodinovou pracovní dobu
  • odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • profesní a osobní růst
  • vhodné pro absolventy

Místo výkonu práce: Praha (dobrá dostupnost na MHD)

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru Farmaceutický asistent podmínkou
  • příjemné vystupování
  • vstřícnost a komunikativnost
  • komunikativní angličtinu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Zítková

Telefon: +420 773737662

Kód: 43235

Místo práce: Praha