Fidic specialista /ka

Požadujeme:

Certifikát FIDIC - červená a žlutá kniha - nezbytné

SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního nebo ekonomického zaměření

Praxi na obdobné pracovní pozici

Výbornou znalost Microsoft Office

Analytické a komunikační schopnosti

Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů

Řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:

Provádět dohled nad dodržováním smluvních standardů FIDIC na stavbách

Podporovat výrobní úsek při vyjednávání podmínek FIDIC na stavbách

Spolupracovat s projektovými týmy, zejména s ohledem na claimovou agendu

Zajišťovat smluvní korespondenci s investory

Vést claimovou agendu

Nabídka:

Nadstandardní platové ohodnocení

Perspektivní místo ve stabilní společnosti

Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Mzdu dle praxe, vzdělání a dalších parametrů stanovených interně v rámci společnosti

Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje

Místo výkonu práce na našich stavbách

Služební automobil (i k soukromým účelům)

Mobilní telefon

6 týdnů dovolené

Administrativní zázemí

Možnost školení a dalšího vzdělávání

Stravenkový paušál

Nástup ihned nebo dohodou

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Vysočina