FINANČNÍ ANALYTIK PRO REGION STŘEDNÍ EVROPY

Pro našeho klienta, společnost poskytující kvalitní a efektivní klimatizační, topná, ventilační a průmyslová chladicí řešení v ČR, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku do finančního oddělení na pozici Finanční analytik pro region střední Evropa s flexibilním a zkráceným pracovním úvazkem.

Náplň práce:

  • Příprava týdenních a měsíčních reportů pro země střední Evropy
  • Sestavování rozpočtů a konsolidace dat
  • Finanční analýza

Požadujeme:

  • Minimálně bakalářský titul v ekonomickém oboru
  • Zkušenost na obdobné pozici v oblasti finanční/datové analýzy
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Analytické myšlení, schopnost pracovat strukturovaně, rychle analyzovat problémy
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat samostatně, ale i jako součást týmu
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost Power BI a MS Dynamics výhodou
  • Znalost němčiny výhodou

Nabízíme:

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr v rozsahu cca 25 hod týdně
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Firemní mobilní telefon, notebook
  • 13.plat
  • Možnost občasné práce z domova
  • 5. týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha