FINANČNÍ KONTROLOR

Pro našeho klienta, stabilní českou obchodní společnost s centrálou v Praze a pobočkami napříč celou Českou republikou, hledáme do týmu finančního controllingu vhodného a zkušeného uchazeče nebo uchazečku na pozici Finanční kontrolor.

Náplň práce:

  • zpracovávání měsíčních reportů, vyhodnocení dat a návrhy k případným opatřením
  • spolupráce na měsíční a roční uzávěrce
  • příprava podkladů pro audit a spolupráce při auditu
  • Ad hoc projekty, tvorba nových reportů a analýz dle interních potřeb
  • příprava podkladů pro jednání s finančními partnery společnosti
  • zpracovávání výkazů a statistik pro orgány státní správy a pro finanční partnery společnosti

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru (případně SŠ s delší praxí v controllingu)
  • zkušenost a znalost z prostředí obchodní společnosti, která se zabývá velkoobchodem i maloobchodem je velkou výhodou
  • dobrou orientaci v účetnictví
  • znalost práce na PC (MS Office s důrazem na Excel), SAP PODMÍNKOU
  • analytické schopnosti a komunikační dovednosti
  • proaktivní hledání řešení
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí nejen na českém trhu
  • nástupní mzda 50-80 000 Kč/měsíc dle zkušeností + zajímavý roční bonus dle plánu
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • notebook, mobilní telefon,
  • příspěvek na stravování stravenkový paušál
  • Cafeterie (roční příspěvek na sport, kulturu a zdraví, navíc příspěvek k osobním i pracovním výročím)
  • dovolená navíc
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • sídlo společnosti na Praze 9

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha