FINANČNÍ ÚČETNÍ | AŽ 60 000 KČ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby v automobilovém průmyslu hledá vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní.

Máte znalost podvojného účetnictví a orientujete se v daňové problematice? Jste pečlivý, spolehlivý s pozitivním přístupem k práci? Zajímá vás oblast automotive? Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • evidence a účtování majetku a zákaznického toolingu
  • evidence a účtování došlých faktur
  • účtování zápočtů a interních dokladů
  • spolupráce na vytváření pravidelných reportů, měsíčních závěrkách a auditu
  • dokladová inventarizace přidělených účtů a jejich rekonciliace
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti a kolegy v Belgii

NABÍZÍME

  • zajímavou a pestrou pracovní náplň s možností kariérního růstu
  • rozvoj odborných a komunikačních dovedností
  • zajímavé benefity
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost nástupu ihned

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 2 roky zkušeností s vedením podvojného účetnictví
  • znalost podvojného účetnictví, orientace v DPH problematice a dani z příjmů právnických osob
  • angličtina na komunikativní úrovni - komunikace s kolegy v Belgii
  • pokročilá znalost balíčku MS Office, především Excelu
  • praxe v nadnárodní společnosti výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, proaktivní přístup k práci

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 400

Kód: 19-7-406689

Místo práce: Středočeský kraj