Global Manufacturing Engineering Europe-automotive

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici Global Manufacturing Engineering Europe-automotive

Náplň práce

  • navržení procesu výroby s ohledem na dobu a kvalitu výroby (procesní vývojový diagram) pro správný tok materiálů
  • plánování, objednávání a instalace nového montážního zařízení, uspořádání výroby, plánování počtu zaměstnanců a vyvažování linek
  • podpora analýz proveditelnosti (DFA/ DFM) k efektivní výrobě a snadné montáži designu produktu s minimálními náklady na pracovní sílu a výrobních operací PFMEA
  • předcházet, odhalovat, kvantifikovat a eliminovat plýtvání a výrobní neefektivnost
  • uspořádání závodu a procesu pro nové produkty (AutoCAD)
  • analýza nákladů na produktové a procesní alternativy (investice, montáž), plánování kapacity
  • výpočet sledování stopy CO2 (k identifikaci dat z PLC)
  • strategie zlepšování:aktivní podpora pro analýzu výrobní stopy, neustálé zlepšování nového a probíhajícího výrobního procesu a zavádění štíhlé výroby
  • vývoj procesu a sekvence sestavení (procesní vývojový diagram) pro nové programy
  • podpora implementace výrobního předsériového procesu

Požadujeme

  • VŠ technické vzdělání - ideálně strojírenství, 1-3 roky praxe v oboru výrobního strojírenství-automotive
  • plynulou angličtinu a češtinu
  • praktické zkušenosti s OEM nebo Tier One ve velkém objemu výroby v automotive
  • zkušenosti s projektovým řízením v mezinárodním měřítku-ŽP
  • zkušenosti s lisováním, pájením, montáží zařízení
  • zkušenosti s vývojem procesů a zařízení, návrhy rozvržení závodu pomocí AutoCADu
  • výběr, zařízení, nákup a instalace

Nabízíme

  • možnost vzdělávání a profesního růst
  • 5 týdnů dovolené, podnikové benefity
  • platové ohodnocení dle praxe v oboru a bonusy k výkonu

Hledáme kandidáty z Prahy 5, 6, Rakovníka, Kladna Slaného a okolíPokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT (ne PDF) zatím jen v češtině, s foto (vloženou do CV, vše do 70KB) na prosperitahr@prosperitahr.cz, 606772732

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Hledáme kandidáty z Prahy 5, 6, Rakovníka, Kladna Slaného a okolí