HEAD OF EMPLOYEE EXPERIENCE

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Jste nadšení pro podporu pozitivního pracovního prostředí, kde se každý zaměstnanec cítí oceňován a podporován? Máte prokazatelné zkušenosti se školením, rozvojem dovedností zaměstnanců ve firmě a realizací kariérních plánů? Skvěle! HR tým velmi úspěšné finanční společnosti hledá novou posilu.

Jako Head of Employee Experience budete zodpovědní za školení a rozvoj zaměstnanců a budete hrát klíčovou roli při utváření firemní kultury, která má ambice růst a rozvíjet delegování, autonomii, spolupráci, uznání a motivaci. Budete rozvíjet image značky zaměstnavatele a vést iniciativy v oblasti interní komunikace s cílem zvýšit angažovanost zaměstnanců, podporovat pozitivní kulturu na pracovišti a pohodu zaměstnanců.

Naše nabídka:

  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti s možností ovlivňovat obchodní výsledky společnosti
  • Nově zrekonstruované kanceláře hned u metra B - Nové Butovice
  • Možnost kariérního růstu
  • Občasné služební cesty
  • Home office až 2 dny v týdnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Individuální jazykové kurzy v pracovní době (angličtina nebo francouzština) a odborná školení na podporu vašeho profesního a osobního rozvoje
  • Firemní a teambuildingové aktivity, charitativní akce
  • Další benefity: stravenky v hodnotě 180 Kč/den, Cafeteria benefity 800 Kč/měsíc, možnost využití Multisport karty, příspěvek na penzijní připojištění a další

Váš profil:

  • VŠ vzdělání (obor HR, psychologie nebo příbuzný obor výhodou).
  • Úspěšná zkušenost s osvědčenou praxí v podobné roli se zaměřením na školení a rozvoj zaměstnanců, dobrá znalost trhu v oboru.
  • Středně pokročilá znalost angličtiny a výborná znalost češtiny. Francouzština na jakékoli úrovni je další oceňovanou dovedností a výhodou.
  • Organizační dovednosti se schopností stanovit priority a připravit činnosti, vybudovat efektivní akční plán, strategii a budoucí vizi.
  • Ochota učit se, spolupracovat, schopnost naslouchat a chuť spolupracovat s ostatními odděleními společnosti a členy týmu.
  • Velmi dobrá komunikace a schopnost řešit problémy.
  • Schopnost vytvářet silné vztahy s interními a externími stranami. Orientovanost na lidi, schopnost motivovat a delegovat.

Vaše náplň práce:

  • Budete zodpovědní za přípravu a implementaci strategie vzdělávání zaměstnanců. Na základě každoročního hodnocení výkonnosti a spolupráce s manažery identifikujete potřeby jednotlivých oddělení a zaměstnanců a sestavíte roční plán školení a zajistíte jeho realizaci na všech úrovních společnosti a prostřednictvím různých formátů.
  • Dále budete mít na starosti realizaci všech interních workshopů a dalších vzdělávacích akcí pro zaměstnance v návaznosti na ambice a strategii společnosti.
  • Spolu s manažerským týmem budete realizovat kariérní plány zaměstnanců a podporovat rozvoj klíčových zaměstnanců a talentů společnosti.
  • Budete spravovat veškeré školicí a reportovací nástroje, včetně plánování a aktualizace rozpočtu a zajišťovat dodržování všech interních a externích předpisů, které jsou součástí našich obchodních aktivit.
  • Také budete mít na starosti rozvoj naší zaměstnavatelské značky, včetně CSR aktivit, interní komunikace a firemních interních či externích akcí, které budete připravovat, organizovat a realizovat. To zahrnuje styk s dodavateli, plánování, sledování a dodržování rozpočtu.
  • Budete zodpovědní za činnosti spojené s řízením kanceláře včetně řízení Office Managera.
  • Zajistíte realizaci průzkumů spokojenosti zaměstnanců a sledování výsledků analýz a akčního plánu.
  • Aktivně se budete účastnit všech skupinových projektů souvisejících se zaměstnaneckou zkušeností.
  • Spolupracovat budete s kolegy z HR, řediteli a dalšími odděleními, abyste zajistili soulad iniciativ zaměstnaneckých zkušeností s cíli organizace.
  • Je třeba být informován o trendech v oboru a osvědčených postupech v oblasti zaměstnanecké zkušenosti a implementovat inovativní řešení pro neustálé zlepšování zaměstnanecké zkušenosti.

Michaela Lainová

Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00

Mobil: +420730526120

Email: m.lainova@trenkwalder.com

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000001wh0nQAA

Místo práce: Stodůlky, Praha 13