HLAVNÍ ÚČETNÍ| ZÁBŘEH| SLUŽEBNÍ VŮZ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš vzdělání v oblasti ekonomiky a zkušenosti jako hlavní účetní? Nedělá ti problém vedení menšího týmu a orientuješ se v daňovém systému?

Tak to by se ti tato nabídka mohla líbit!

Náplň práce

  • vedení menšího týmu účetních
  • vedení účetní agendy
  • sledování cash flow
  • organizace účetních závěrek
  • příprava a kontrola plateb
  • reporting

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání v oblasti ekonomiky
  • zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • znalost podvojného účetnictví a daňového systému
  • zkušenosti s vedením lidí

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 584 108 780

Kód: 12-7-406675

Místo práce: Olomoucký kraj