Hlavní účetní

Skupina Pfeifer je jednou z největších společností v evropském dřevařském průmyslu. Od roku 1948 žijeme vášní pro dřevo. To vyjadřuje také náš slogan " Passion for timber ". V Čechách máme dva výrobní závody, a to v Chanovicích a v Trhanově. Naše mateřská společnost sídlí v rakouském Imstu. Pokud máte chuť učit se novým věcem a podílet se na růstu stabilní a úspěšné mezinárodní firmy, zašlete nám svůj životopis a domluvíme se na osobním setkání přímo v závodě v Chanovicích nebo v Trhanově.

Náplň práce:

  • Evidence majetku společnosti
  • Účtování uzávěrkových operací a příprava roční účetní závěrky
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními, mateřskou společností, auditory a daňovým poradcem
  • Podávání daňových přiznání
  • Organizační a metodické vedení týmu účtárny o 2 lidech
  • Sledování nové legislativy
  • Spolupráce s IT oddělením na automatizaci účetních procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Praxe s vedením účetní agendy
  • Schopnost analytického myšlení, pečlivost a zodpovědnost
  • Znalost účetnictví dle českých účetních standardů
  • Znalost účtování o majetku
  • Znalost daňového systému (DPH, silniční daň, daň z nemovitých věcí)
  • Uživatelská znalost práce na PC (zejména MS Excel)
  • Aktivní uživatelská znalost ERP systému SAP výhodou, ale není podmínkou - zaškolíme Vás
  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost německého či anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání ve stabilní rodinné firmě
  • Osobnostní a odborný rozvoj
  • Zajímavou mzdu dle znalostí a zkušeností
  • Pracovní smlouva na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou
  • Plný pracovní úvazek
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost pracovat 1 den v týdnu z domova
  • Benefity
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek 3% hrubé mzdy na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu

Firma: Pfeifer Holz s.r.o.

Kontakt: Ivana Šimonová
Chanovice 102, 34101 Horažďovice

Telefon: 420376535836
+420602959522

Místo práce: Horažďovice