HLAVNÍ ÚČETNÍ (M/Ž)pro středně velkou společnost, se silným zázemím!

Vstupte do našeho finančního týmu, který vede zkušený Finanční ředitel. Hledáme šikovnou Hlavní účetní, která přinese své schopnosti do naší úspěšné mezinárodní společnosti v odvětví, jež prochází rapidním růstem.

CO NABÍZÍME:

  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti s výrazným růstem.
  • Možnost podílet se na rozvoji obnovitelných zdrojů v ČR.
  • Stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí.
  • Osobní rozvoj s možností rozšíření specializace.
  • Široký balíček benefitů, včetně notebooku, mobilního telefonu, 5 týdnů dovolené, sick days, odborného vzdělávání, výuky angličtiny na pracovišti, stravenkového paušálu a firemních akcí.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a atraktivní bonusový systém.
  • Nástup ihned nebo podle dohody.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Plné vedení a kontrola finančního účetnictví včetně měsíčních a ročních uzávěrek.
  • Pečlivá evidence a kontrola účetních dokladů.
  • Účetní zpracování faktur s důrazem na nákupy z EU a třetích zemí.
  • Účtování bankovních výpisů, plateb závazků a dobropisů.
  • Evidence DPH, DPPO, daní z nemovitostí, silniční daně.
  • Správa dlouhodobého majetku a leasingu.

POŽADUJEME:

  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.
  • Výbornou znalost účetnictví a orientaci v daňových zákonech.
  • Znalost MS aplikací, zejména Excelu.
  • Výhodou je zkušenost s AP+ nebo SAP.
  • Středně pokročilá úroveň anglického jazyka.
  • Samostatnost, loajalitu a dobré komunikační dovednosti.

BUĎTE KLÍČOVÝM HRÁČEM V NAŠEM TÝMU - NASTUPTE DO ČELA KVALITNÍHO ÚČETNICTVÍ!

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecitá
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6 – Hradčany

Telefon: 606048202

Kód: 444553

Místo práce: Praha