Hledáme ID a OZZ na venkovní údržbu a manuální/strojní úklid - Makro Zlín

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Dlouholetá, úklidová společnost hledá invalidní důchodce a OZZ na venkovní údržbu pozemku a manuální - strojní úklid v Makru - Zlín.

Náplň práce dle výběru:

  • Jedná se o manuální úklid venkovního prostoru
  • nebo manuální - strojní úklid vnitřních prostor

Směnnost:

  • venkovní úklid: zkrácená, PO - PÁ, od 6:00 - do 10:00 hod. -  vše, dle domluvy.
  • vnitřní manuální - strojní úklid: PO – NE, v rozmezí 6:00 - 14.00 hod. – dle domluvy (ideální krátký dlouhý týden, tj. dva i více pracovníků)

Mzda: 112,50 Kč/hod., odměna,  + možnost získat nábor. příspěvek na HPP.

Nástup: možný ihned/dle domluvy

Kontakt: volejte p. Táborského do 16:00 hod., tel: 604 844 064, nebo pište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme...

Firma: TSC group, a.s.

Kontakt: Leo Táborský

Telefon:  604 844 064

Místo práce: Zlín

Poznámka: vhodné pro osoby ztp